Kodex izolatéra stříkaných izolací

Provádíme unikátní izolatérskou práci aplikací stříkané polyuretanové pěny. O této investici, kterou si od nás nechává zákazník provést jsme přesvědčeni, že návratnost její ceny - přesněji navýšení ceny nad cenou klasické izolace (minerální vaty) - je realizovaná úsporou tepla na vytápění za 4 až 5 let.

Po zaplacení sebe sama se investice do pěnové izolace finančně chová jako termínovaný vklad v bance s výnosem 20 - 25 %. Na rozdíl od peněz v bance je Váš výnos (úspora za energie) nezdaněn daní z příjmu 15 % a ani o své úspory nemůžete přijít jakoukoli krizovou událostí.

Přesvědčit zákazníka, že dodáváme takový TOP produkt nejen z hlediska fyzikálně-izolatérských vlastností, ale i finanční výnosnosti popsané výše je velice složité. Nedůvěra stavebníka je veliká a v podstatě se jí nelze divit.

V minulosti jsme zaznamenali vyrojení několika desítek konkurentů, především v systému „franšíza" (nájem zařízení, poskytnutí reklamy, centrální dodavatel materiálu, manuál). Taková firma funguje z většiny na principu: „ tady máš know-how, web, mašiny a materiál, zaplať provizi a jeď vydělávat"! Takoví pěnoví izolatéři nejsou většinou nuceni stavět svou firmu od základů, zabývat se oborem do hloubky, vzdělávat sebe a své aplikátory. Nakonec není složité při nahromadění problémů pár měsíců staré „s.r.o." poslat k ledu a pořídit si nové IČO. Vedle toho vznikají i zlatokopové, kteří si pořídí poměrně drahý stroj s příslušenstvím, nacpou ho do dodávky, zkopírují texty z webů konkurence a vybaveni nepravdivými a nebezpečnými hesly vyrazí.

Nedostatky své stříkací živnosti tak nahradí souborem nepatřičných tvrzení, proti kterým se tímto zásadně ohrazujeme a v prospěch zákazníků je uvádíme.

Flotila zateplení stříkanou tepelnou izolací

Naše zásady jsou:
1. Zákazníkům nelžeme, poskytujeme jim maximum informací pro jejich nelehké rozhodování o investici desítek tisíc korun, i kdyby naše informace při konkrétním negativním posouzení podmínek stavby vedly k odmítnutí zakázky.

2. Netvrdíme, že naše pěna je nejlepší a nesrovnatelná s „ostatními hlavně polskými pěnami" !
Všechny pěny dané kategorie jsou v podstatě srovnatelné, liší se v detailech a při správné aplikaci dobře plní svou funkci. Co je podstatné je aplikace pěny. Zručnost aplikátorů při nanášení stejnoměrně silných vrstev, nastavení stroje, dodržování postupů.... to je to důležité. Povídačky o ekologických pěnách z recyklovaných PET lahví či sojových pěnách jsou podružné a nepodstatné vedle absence českého atestu.

3. Máme český stavební atest na jméno své firmy a prohlášení o shodě dle platných českých zákonů. Neohlupujeme zákazníky tvrzením „pur pěnařských holdingů", že jsme členy EU a tudíž nám stačí evropský atest, a to ještě někdy ne na hotovou pěnu, ale jen na její komponenty, z kterých se na místě stavby vyrábí. Výrobek podléhající zkoušení českého zkušebního ústavu je právě až pěna vyrobená z vlastního zařízení vlastními zaměstnanci na místě stavby.

4. Naše pěnová izolace je střediskem podniku Družstvo vlastníků Police nad Metují s registrací v roce 1994, se 45 zaměstnanci, s vazbou a tradicí vztahů k státu, úřadům, bankám, obchodním partnerům a podobně. Toto poskytuje zákazníkům s případnou reklamací jistotu trvání a fungování podniku s jedním IČO i nadále, na rozdíl od pár měsíců starého eseróčka, kterých si založit řadu a převést do nové firmy stroj s autem není vůbec složité.

5. Naši obchodníci nabízí pěnovou izolaci dle požadavků zákazníka na izolační účinnost a také dle českých stavebních norem. Nedovolíme si u někoho tvrdit, že mu stačí 3 či 6 cm tvrdé pěny místo stávající vaty, když norma udává hodnotu pro tepelný odpor na sílu minimálně 9 cm této pěny. Fakt, že 6cm pěny je účinnější než 20 cm vaty nedbale provedené neopravňuje k takovým postupům. Neprovádíme směsné aplikace tvrdou a měkkou pěnou pro porušení difúzního spádu odchodu vodní páry ze střechy ven, což je velice častá praktika konkurence pro získání zákazníka nižší cenou, ovšem za cenu fyzikálně nepřípustného zbrzdění odchodu vodní páry v měkké pěně.

6. Pochozí ploché střechy provádíme pouze pěnou s objemovou hmotností 60 kg/m3 (Bayer). Fyzikální parametry jako nasákavost, pevnost v tahu či rozměrová stálost při stlačení jsou přímo úměrné této veličině. Nechat si provést aplikaci pěnou 50 či dokonce 45 kg/m3 zákazníkům důrazně nedoporučujeme. Nabízet zákazníkům aplikaci pochozí pěny s 45 kily hustoty s vidinou pěkného kšeftíku pro dodavatele je nezodpovědné a riskantní počínání.

7. Veškeré fotografie aplikací na našem webu a některé fotografie aplikací na cizích pěnařských webech jsou z námi realizovaných zakázek.

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace