Stříkaná pěnová izolace = nejúčinnější tepelná izolace dneška

 

cs en ru Facebook
foto

Tepelná izolace, zateplení střech, zateplení podkroví, tepelná izolace půdy

Zateplení půdy, izolace ploché střechy


Námi používané pěny Hard Walk a Eko Hard jsou certifikovány Institutem pro testování a certifikaci a.s. Zlín 

 certifikované pěny

Pokud nemáte správně zaizolovaný dům, mohou Vám hrozit tyto problémy:

  • Vznik plísní a průnik vlhkosti                          
  • Energetické ztráty
  • Snížená životnost stavby
  • Zvýšené finanční výdaje
  • Stres a starosti 


Tepelné ztráty u klasické izolace - pohled infrakamerou

Lidé zateplují, izolují, neboť si uvědomují jednu z mála jistot dneška – vysoké ceny energií. Otázka zní: Čím zateplovat? Jaký způsob zateplení zvolit abychom platili co nejméně za vytápění?

Vedle klasických izolací typu minerálních vat, polystyrénu a podobných materiálů se začala používat dvousložková polyuratanová (PUR) pěna, která se dá vyrobit přímo na místě stavby s vlastnostmi a v  množství požadované pro daný účel. 

Zateplení beze ztrát, maximální efekt z Vaší investice!

Na eliminaci uvedených nepříjemností Vám naše firma nabízí revoluční technologii v zateplování a hydroizolaci v jednom procesu aplikace, za jedny peníze, s jejíž užitnou hodnotou budete maximálně spokojeni.

Stříkaná polyuretanová pěna (PUR pěna) je jedinečná tepelná i zvuková izolace, která dokonale přilne k povrchu a utěsní každou skulinku. Vznikne tedy homogenní vrstva bez spár, eliminující tepelné mosty. Snižuje náklady na vytápění až o 70% (za současné modernizace oken a topného systému). Uzavřenou buňkou pěny dosáhneme izolace i hydroizolace v jednom procesu. Tato stříkaná izolace neztrácí izolační vlastnosti po celou dobu životnosti střechy. Je odolná vůči bakteriím, plísním. Odpuzuje hlodavce. Pěnová izolace (uzavřená buňka) má nejlepší parametry mezi izolačními materiály.

Je to opravdu nejlepší tepelná izolace.

Tato perfektní izolace zateplí domy i haly, unikátní pro izolace podkroví, izolace střech i zateplení stropu. Aplikovat lze i na podlahy, stropy, půdní prostory starých a nových domů, základové desky, balkóny, terasy, panelové střechy, garáže, průmyslové stavby, výrobní haly, komerční objekty... Zateplení pro každý dům, zateplení pro každou stavbu.

Technologie naší tvrdé nenasákavé pěny s uzavřenou buňkou řeší i defekty střechy a vrchní difuzní folie - do izolace nezatéká!!!
V porovnání s klasickou minerální vatou je nabízená technologie podstatně lépe tepelně i zvukově izolační a hlavně hydroizolační, i při zatékající střeše!! Při síle 10 cm nahrazuje 18 cm minerální vaty, která může vlhnout, zatékat do ní, plesnivět (i s trámy), neizolovat (mokrá izolace neizoluje!!)

Dodáváme materiály certifikované v českých státních zkušebnách.


Našli jste:

Tepelná izolace, pur tepelná izolace, stříkaná izolace, pěnová izolace, nástřik polyuretanu, polyuretanová izolace, dokonalá pěna, stříkaná pěna, izolační pěna, pur pěna, izolace střech, izolace podkroví, izolace plochých střech, hydroizolace, hydroizolace plochých střech, zateplení pěnou, zateplení střech, zateplení podkroví, pur zateplení, akustická izolace, stříkaná polyuretanová pěna

Aktuality

24. 10. 2019 Pozor: V Česku se staví ze zmetků

Stavební boom je nebývalý, materiálu se nedostává a tak se na trhu objevují i minerální vaty, které nesplňují deklarované tepelně izolační vlastnosti. Tyto minerální izolace Vám mohou v budoucnosti napáchat obrovské škody ve stavebních konstrukcích. Celý článek zde (zdroj: Novinky.cz)

13. 5. 2019 Zakoupili jsme třetí aplikační vůz

vybavený kvalitní technologií Graco. Touto investicí do nejmodernějších strojů zaručujeme vysokou kvalitu nástřiku.

6. 1. 2017 Nově aktualizované reference

Chcete shlédnout naše dokončené realizace? Navštivte sekci reference. Dnes bylo doplněno mnoho našich aplikací.

5. 2. 2016 Kotlíková dotace a Nová zelená úsporám

Nesplňuje Váš dům energetickou účinnost do programu Kotlíková dotace? Jeto možné kombinovat s programem Nová zelená úsporám.V takovém případě budete pro přidělení dotace muset realizovat jedno z následujících opatření.Např. zateplení střechy, půdních prostor, izolace stropu, nebo podlahy. Naše pěny jsou registrovány z programu Nová zelená úsporám a jsme i certifikovaným dodavatelem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

21. 10. 2015 Rekordní zaří

V měsíci září jsme, k plné spokojenosti našich zákazníků, zateplili 3.000 m2 střech, podkroví a půd. Děkujeme všem našim klientům za projevenou důvěru. Přispějeme i k Vaší tepelné pohodě. Izolujte s těmi nejlepšími.

30. 7. 2015 Dnes jsme dokončili zateplení odchovny prasat v Kojetíně

Fotky z výsledku naší realizace při zateplení hospodářských staveb můžete shlédnout v referencích.

13. 10. 2014 Co může způsobit špatně zateplené podkroví

Nechcete na stěnách plísně? Chcete se vyhnout mokrým skvrnám na stropě či v podhledech? Zvolte vhodnou izolaci a její dostatečnou sílu. Přečtěte si článek z reálného života. Zdroj: idnes.cz

29. 9. 2014 Poskytujeme zdarma zaměření a poradenství.

Kontaktujte nás a dohodněte si bezplatnou návštěvu technika. Dokážeme Vám poradit a vybrat správný typ pěny - nejvhodnější pro Váš dům. Zdarma Váš objekt zaměříme a zašleme reálnou cenovou nabídku. Využijte našeho servisu.

2. 10. 2013 Pěnová izolace v Receptáři Prima nápadů


Prohlédněte si video z nového Receptáře Prima nápadů - rady a aplikace - stříkaná pěnová izolace

25. 6. 2013 Přijali jsme pozvání do pořadu Kutilové k vysvětlení výhod a aplikace stříkané pěnové izolace

24. 6. 2013 V pořadu Kutilové jsme obdrželi maximální ohodnocení kvality našich realizací tepelných izolací

V pořadu Kutilové jsme obdrželi maximální ohodnocení kvality našich realizací tepelných izolací a pěny Eko Hard.

V pořadu Kutilové jsme obdrželi maximální ohodnocení kvality naší technologie tepelných izolací a pěny Eko Hard.

20. 5. 2013 Sponzorovali jsme Světový pohár v závodech spřežení

Pěnová izolace byla opět hrdým sponzorem Světového poháru v závodech spřežení. Záznam z těchto mezinárodních závodů jste mohli shlédnout  na ČT Sport nebo zde.

 

28. 11. 2012 Jak postavit dům s téměř nulovou spotřebou energie?

Jedna z nejdůležitějších věcí při stavbě domu je dostatečná vrstva tepelné izolace bez přerušení obepínající celý vytápěný prostor objektu, vzduchotěsnost obvodového pláště a okna s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi (trojskla) minimalizují potřebu tepla na vytápění a zvyšují tepelnou pohodu v interiéru. Zdroj: idnes.cz

28. 8. 2012 Kodex izolatéra - naše zásady přístupu k zákazníkovi

Naše zásady přístupu k zákazníkům jsme shrnuli do Kodexu izolatéra. Naplnění těchto zásad směřuje k bezvadně provedené tepelné izolaci a tím pádem ke spokojenosti zákazníka. Více najdete zde.
Flotila - Pěnová izolace

tel:+420 724 543 519 mail:info@penovaizolace.cz www.penovaizolace.cz (c) 2011